All Properties By

Sami48hours@gmail.com


Send a Message
Loading...
 

Ulpiane

Qira
300€ - Banesë

Leshojë banesen me qera ne Ulpiane banesa gjendet prapa Aak dhe ka 80 M2 kati 4 banesa ka dy dhoma gjumi Sallon Kuzhin Banjo Wc…

Më shumë
80 2 Dhoma 2 Parking