Pejton

Ndaj sipas:  

Pejton

Qira
200€ - Shtëpi

Sallon  kuzhinë ndaras , kati përdhesë Shifra E9791 Tel dhe viber : 049/399-500. 049/399-600. 049/399-700. Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
40 1 Dhoma

Pejton

Qira
700€ - Banesë

Banesë me qira ,Kati-V- Sallon me kuzhinë,tre  dhoma gjumi,banjo,koridor. Shifra -0325-1 Tel dhe viber : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
120 3 Dhoma