Rruga B

Ndaj sipas:  

Royal Mall

Qira
550€ - Banesë

Banesë me qira Kati-VIII- Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor. Shifra -0414-1 Tel dhe viber : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
95 3 Dhoma