Taslixhe

Ndaj sipas:  

Taslixhe

Qira
200€ - Banesë

Banesë me qira. Perballë Shkolles Gjergj Fishta. Sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon. Shifra 0151. Tel dhe viber : +383 49 399 600 +383 49 399…

Më shumë
70 3 Dhoma