• c
  • cc
  • ccc
  • cccc
Taslixhe
Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E6734 70 3 Dhoma

Banesë me qira.
Perballë Shkolles Gjergj Fishta.
Sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon.
Shifra 0151.
Tel dhe viber :
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2