• pp
  • op
  • ii
  • m
Qendër
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E6739 55 2 Dhoma

Banesë me qira,kati i dytë.
Te Komuna .
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo.
Shifra 0150.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2