• aaaa
  • 12805749_203655743327107_630628963338212322_n
  • aa
  • a
  • aaa
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6728 70 3 Dhoma

Banesë me qira,e pershtatshme për banim dhe për zyre -Kati i parë.
Perballë Komunes.
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo.
Shifra 0152.
Tel dhe Viber,Whats app:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
“Ju mendoni për miqët tuaj”kur e bëni këtë postim Share në vend të Like.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2