Lagjja Mat

  • 12813966_1200354559975019_4953731134687217685_n
  • 12805835_1200354306641711_2474679268662063016_n
  • 1914057_1200354309975044_6050120978001816652_n
  • 10006969_1200354313308377_2843487193380910426_n
  • 10671472_1200354346641707_8297110286303115226_n
  • 12806184_1200354343308374_5270577190427266152_n
Lagjja Mat
Mat, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E6722 70 3 Dhoma

Banesë me qira .
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy banjo,shpajz dhe dy ballkone.
Shifra 0155.
Tel dhe viber :
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2