Ngrohje me rrymë

Ndaj sipas:  

vellushe

Qira
280€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, shpajz, ballkon, Kati -V- Tel dhe Whatsapp:  049/399- 700 E14518

Më shumë
60 1 Dhoma

Rruga C

Qira
300€ - Banesë

Sallon, Kuzhine , dy dhoma gjumi, banjo, wc, shpajz, ballkon. Kati – VIII-Tel dhe Whatsapp:  049/399- 700 E14496

Më shumë
88.71 2 Dhoma

Lagjja e Spitalit

Qira
500€ - Shtëpi

Kat shtepie. Sallon , Kuzhine, tri dhoma gjumi, dy WC, Banjo, tre ballkona, Kati -II- Tel dhe Whatsapp:  049/399-700 E14460

Më shumë
140 3 Dhoma

Tophane

Qira
250€ - Banesë

Sallon me kuzhine , nje dhome gjumi, banjo, Kati -III- Tel dhe Whatsapp:  049/399- 700 E14447

Më shumë
65 1 Dhoma

Parku i Qytetit

Qira
350€ - Banesë

2 Dhoma, 2 Ballkona, Kuzhine, Banjo. Kati -I Tel dhe Whatsapp: 049/399-700 E14417

Më shumë
80 2 Dhoma

Tophane

Qira
500€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, WC, Ballkon Shifra E14343 Tel dhe Whatsapp  049/399-700.

Më shumë
80 2 Dhoma

Ulpiane

Qira
250€ - Banesë

1 dhomë gjumi, një kuzhinë, shpajz dhe banjo kati -I- E14379 Tel dhe Whatsapp: 049/399-700

Më shumë
38 1 Dhoma

Bregu i Diellit

Qira
200€ - Banesë

 Sallon me Kuzhine, nje dhome gjumi, Kati -I-, Tel dhe Whatsapp:  049/399-700E14373   

Më shumë
70 1 Dhoma

Vellushe

Qira
250€ - Banesë

2 dhoma gjumi, sallon, kuzhin,banjo, Kati -I- E14350 Tel dhe Whatsapp: 049/399-700

Më shumë
110 2 Dhoma

Te muhaxheret

Qira
300€ - Banesë

Sallon me Kuzhine, dy dhome gjumi, Kati -III-, Tel dhe Whatsapp:  049/399-700 E14334

Më shumë
85 2 Dhoma

Arberia

Qira
500€ - Banesë

Sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi,  kati -II Shifra :E14325 Tel dhe Whatsapp +38349399700

Më shumë
88.71 3 Dhoma

Lagjja Mat

Qira
350€ - Banesë

Sallon me Kuzhine , tre dhome gjumi Shifra – E14292 Tel / Whatsapp 049-399-600 / 049-399-700

Më shumë
82 4 Dhoma 1 Parking

Dragodan

Qira
270€ - Banesë

Kuzhine me sallon , dy dhoma Shifra – E14275Tel/Whatsapp  049-399-600 / 049-399-700

Më shumë
90 3 Dhoma 1 Parking

Dardani

Qira
270€ - Banesë

Sallon dhe kuzhine , dhoma gjumiShifra – E14267Tel/Whatsapp  049-399-700 – 049-399-600

Më shumë
70 2 Dhoma 1 Parking

Fushe Kosove

Qira
250€ - Banesë

Sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , dy banjo , Kati – I , Shifra – E14246 Tel / Whatsapp 049-399-600 / 049-399-700

Më shumë
102 3 Dhoma 1 Parking

Arberia

Qira
350€ - Banesë

Sallon dhe Kuzhin , dy dhoma gjumit , Kati II Shifra – E14238 Tel / Whatsapp 049-399-600 . 049-399-700

Më shumë
90 3 Dhoma 1 Parking

Vellusha

Qira
220€ - Banesë

Sallon , kuzhine , dhoma gjumi , kati – perdhese ,ne dispozicion per familje Shifra E14225 Tel – WhatsApp 049-399-600

Më shumë
60 2 Dhoma 1 Parking

Ulpianë

Shitje
270€ - Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi , kati -III- pa ashensor +38349399600

Më shumë
50 2 Dhoma 1 Parking

Bregu Diellit

Qira
230€ - Banesë

Sallon me kuzhinë ,dy dhoma gjumi ,ballkon – Kati -I- Shifra E13721 Tel dhe Whatsapp 049-399 600 – 049 399 700

Më shumë
70 3 Dhoma

Lakrishte

Qira
280€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi kati – II- pa ashensor Shifra E12254 Tel dhe Whatsapp :049/399-600. 049/399-700.

Më shumë
80 3 Dhoma