• ddd
  • ddddddd
  • dddddd
  • ddddd
  • dd
Bregu Diellit
Te Ambulanca
Qira 220€ - Banesë
E12698 45 2 Dhoma

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi kati -I Ashensor
Shifra E12698
Tel dhe viber :
049/399-500.
049/399-600.
049/399-700.
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2