• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
  • 15
  • 16.
Mat
Te furra Diti 2
Qira 280€ - Banesë
E12854 80 3 Dhoma 1 Parking

Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi kati –IX- ashensor
Shifra E12854
Tel dhe viber :
049/399-500.
049/399-600.
049/399-700.
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2