• F2481294-F053-4082-B920-71554A30376B
  • D574AC37-58E7-48B3-A5E1-302B7C44BCAC
  • 7DB7DF7B-7D98-4FAA-A3A7-744936D8DD58
  • 5C76BABF-7946-4BD8-9D09-32B76381AD79
  • 4ADCFE7C-E04A-444E-9CAD-FB05712DD769
  • 2C1DDA8D-3A07-49B0-936C-E3FACEFA462A
  • 33C3A1F4-9A58-40B1-8755-EBD0E21CE27A
Te Qafa
Mark isaku
Qira - Banesë
E13537 0000 1 Dhoma

Leshohet banesa me qera ne prishtine rruga mark isaku 5 min larg sheshit ,banesa posedon dhome gjumi sallon kuzhine koridor banjo ballkon eshte e mobiluar teresisht dhe ka kushte shume te mira banimi , cmimi sipas marrveshjes per informata na kontaktoni 049259001