Kondicioner

Ndaj sipas:  

Lagjja Mat

Qira
350€ - Banesë

Sallon me Kuzhine , tre dhome gjumi Shifra – E14292 Tel / Whatsapp 049-399-600 / 049-399-700

Më shumë
82 4 Dhoma 1 Parking

Qendër

Qira
400€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, kati -II- pa ashensor Shifra E13698 Tel dhe Whatsapp   049/399-600/049/399-700

Më shumë
140 5 Dhoma

Kalabria

Qira
270€ - Banesë

Sallon me kuzhine ,një dhome gjumi kati -V- Ashensor Shifra E13404 Tel dhe whatsapp : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Përfshihen shërbimet e mirëmbajtjes së hyrjes, liftit, kabllorit Ipko…

Më shumë
60 2 Dhoma 1 Parking

Aktash

Qira
400€ - Banesë

Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi, ballkon,2 banjo kati -IV- Te OSBE-ja. Shifra E6092 Tel dhe whatsapp +383 49 399 600 . +383 49 399…

Më shumë
90 3 Dhoma

Qendër

Qira
350€ - Banesë

Sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi , kati -III- Ashensor Shifra E13046 Tel dhe viber : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
80 3 Dhoma 1 Parking

Lakrishtë

Qira
300€ - Banesë

Banesë me qira ,kati -III- Te Procredit Bank. Sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi ballkon. Shifra E 6488 Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399…

Më shumë
80 3 Dhoma

Bregu Diellit

Shitje
1,150€ - Banesë

Shitet Banesa 107m2 (lloj penthouse) në Bregun e Dillit, Prishtinë Banesa ka 1 kuzhinë, 1 Sallon , 3 dhomë gjumi , 1 ballkon , 2…

Më shumë
117 4 Dhoma 1 Parking

Ulpiana

Shitje
110,000€ - Banesë

Sallon , ndaras Kuzhinë , dy dhoma gjumi dy banjo , koridor ,shpajz Bodrum kati -IV-

Më shumë
73 3 Dhoma

Lakrishte

Qira
320€ - Banesë

Sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi dy banjo kati -VIII- Shifra E9912 Tel dhe Whatsapp :049/399-600/049/399-700

Më shumë
80 3 Dhoma

Bregu Diellit

Qira
350€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, tre dhoma gjumi , kati -IV- pa ashensor Shifra E9899 Tel dhe viber : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Banesat e tjera mund ti shihni…

Më shumë
90 4 Dhoma

Ulpiane

Qira
300€ - Banesë

Leshojë banesen me qera ne Ulpiane banesa gjendet prapa Aak dhe ka 80 M2 kati 4 banesa ka dy dhoma gjumi Sallon Kuzhin Banjo Wc…

Më shumë
80 2 Dhoma 2 Parking

Ulpianë

Qira
450€ - Banesë

Banesë me qira , kati -III- Te  Market Maxi Sallon kuzhine ,trepezari 3 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkon,shpajz, Ngrohja termokos. Shifra E5650 Tel dhe Viber,Whats…

Më shumë
120 4 Dhoma

Qendër

Qira
250€ - Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi kati -II Ashensor Shifra E12341 Tel dhe viber : 049/399-500. 049/399-600. 049/399-700. Banesat e tjera mund ti shihni…

Më shumë
65 2 Dhoma