• 13340315_1006452616069997_1611408040983263031_o
  • 13342938_1006452529403339_3596848427621407654_n
  • 13312682_1006452472736678_43684468322988565_n
  • 13320571_1006452762736649_2178961490429600990_o
  • 13332771_1006452379403354_6839619348511751046_n
  • 13335842_1006452572736668_453835782113956493_n
Aktash
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E7755 100 3 Dhoma

Sallon ,kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra E7755
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat