• 4757
  • 4758
  • 4759
  • 4760
Emshir
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E7837 60 3 Dhoma

Banesë me qira, Te banesat e Arabve
Sallon,kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0368-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat