• 0536-1
Mat
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E8413 55 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0536-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat