• F3
  • F1
  • ury
  • ut
  • uirur
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 230€ - Banesë
E7447 60 2 Dhoma

Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra E7447
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700