• 14040125_288734898152524_2327436140467843851_n
  • 14063880_288735648152449_4599212913984409158_n
  • 14079708_288735688152445_3217854332153716085_n
  • 14102512_288735724819108_328630224158740835_n
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 260€ - Banesë
E8360 50 3 Dhoma

Banesë me qira Kati-I-
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0527-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat