All Properties By

Mimoza


Contact Details

Send a Message
Loading...
 

Arbëria

Qira
300€ - Banesë

Banesë me qira-Kati i parë. Te Pandora. Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi,koridor,shpajz,banjo,ballkon. Shifra E6030 Tel dhe Viber: +383 49 399 600 +383 49 399…

Më shumë
70 3 Dhoma

Dardani

Qira
270€ - Banesë

Sallon , kuzhine ,dy dhomë gjumi, banjo, dy ballkona.kai -ll- Shifra E6243 Tel dhe Whatsapp :049 399 600 / 049 399 700

Më shumë
108 3 Dhoma

Qender

Qira
350€ - Banesë

Sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi , dy ballkona,banjo.kati -V- Ashensor Shifra: E6130 Tel dhe Whatsapp: +383 49 399 600 + 383 49 399…

Më shumë
94 4 Dhoma

Parku i qytetit

Qira
300€ - Banesë

Sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo,ballkon.kati -III- Shifra E6619 Tel dhe Whatsapp :+383 49 399 600 +383 49 399 700.

Më shumë
90 3 Dhoma

Dardani

Qira
320€ - Banesë

Banesë me qira, kati -IX- Afër shkollës fillore Dardania. Sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,ballkon,banjo. Shifra  E6840 Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 600…

Më shumë
70 3 Dhoma