Shitje

Ndaj sipas:  

Ulpianë

Shitje
270€ - Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi , kati -III- pa ashensor +38349399600

Më shumë
50 2 Dhoma 1 Parking

Aktash

Qira, Shitje
300€ - Banesë

Kuzhinë me trepezari ndaras Sallon , dy  dhoma  gjumi kati -II- Ashensor Shifra E9746 Tel dhe Whatsapp: 049 399 600 / 049 399 700

Më shumë
79 4 Dhoma

Kalabria

Shitje
50,000€ - Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi  kati -VII- Ashensor Shifra: E13233 Tel dhe Viber: +383 49 399 700 +383 49 399 600 Banesat e tjera…

Më shumë
65 2 Dhoma 1 Parking

Ulpianë

Qira, Shitje
300€ - Banesë

Kuzhinë ndaras sallon dy dhoma gjumi kati -II- Shifra E13153 Tel dhe viber : 049/399-500. 049/399-600. 049/399-700. Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
70 3 Dhoma 1 Parking

Dardani

Shitje
68,000€ - Banesë

Sallon me kuzhninë, një dhome gjumi kati -V- Shifra E11361 Tel dhe viber : 049/399-500. 049/399-600. 049/399-700. Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
60 2 Dhoma

Bregu Diellit

Shitje
1,150€ - Banesë

Shitet Banesa 107m2 (lloj penthouse) në Bregun e Dillit, Prishtinë Banesa ka 1 kuzhinë, 1 Sallon , 3 dhomë gjumi , 1 ballkon , 2…

Më shumë
117 4 Dhoma 1 Parking

Ulpiana

Shitje
110,000€ - Banesë

Sallon , ndaras Kuzhinë , dy dhoma gjumi dy banjo , koridor ,shpajz Bodrum kati -IV-

Më shumë
73 3 Dhoma

Qendër

Shitje
- Lokal

– NJOFTIM – IPEN LOKALET ME QERA OSE SHITEN në qendër të Prishtinës. Lokalet gjenden në vendin më të frekuentuar të qytetit, afër Komunës së…

Më shumë
150

Qendër

Qira, Shitje
230€ - Banesë

Sallon me kuzhinë një dhomë gjumi kati -V- AshensorShifra E12727Tel dhe viber :049/399-500.049/399-600.049/399-700.Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
50 2 Dhoma

Banesat e bardha

Shitje
60,000€ - Lokal

Lokali shitet Shifra -0547-1 Tel dhe viber : 049/399-500/049/399-600/049/399-700 Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Më shumë
60

Lagjja Mat

Shitje
800€ - Banesë

Banesë në shitje, kati IV . Mbrapa Rrugës B. Sallon me kuzhinë ,2 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon. Çmimi 800 m2 euro Shifra V-1563 Tel…

Më shumë
85 3 Dhoma