• 3
  • 2
  • 1
  • 7
  • 4
Arbëria
Arbëri, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 450€ - Banesë
E6346 95 3 Dhoma

Banesë me qira -Kati i parë.
Perball Ambasades se re Amerikane.
Sallon , Kuzhine , dy dhome gjumi , banjo , ballkon
Shifra 0931-2.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2