Banesë me qira-Bregu i Diellit

  • 0-02-05-554dc6fb0cf33c4d25d534dd60383c4f82bdc29d9480bf0f3addceff9a82f13e_cc124f50
  • 0-02-05-7845776d6d568963602ed818ad9e967b0b14fe4d9554c8371f5667473c6e3aa2_58ecbce7
  • 0-02-05-018374af2a0492d1d835fd7403e63e738ff43013ebe0b645df7045c06f9f0020_4fa8c90c
  • 0-02-05-83d2b8b780d805eb753f722f6e115416f9ea2d7ef5ce61729ebc819cb778f3b9_a3dc3637
  • 0-02-05-20245f0ae3cf299eead141612a53d8187b481993ce3f27bda5d639628597515b_fe071113
Banesë me qira-Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E5817 50 2 Dhoma

Banesë me qira -Kati III.
Tek Xhambazet.
Ngrohje qendrore.
Sallon me kuzhinë ,një dhomë gjumi,koridor,banjo.
Shifra M-1622.
Tel dhe Viber : +383 49 399 600
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2