Banesë me qira -Bregu i Diellit

  • 11
  • 123
  • 45
  • 88
  • 111
  • 66
  • 56
Banesë me qira -Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E5868 90 3 Dhoma

Banesë me qira -kati -I-
Te Xhambazët.
Sallon me kuzhine, trepezari,2 dhome gjumi, banjo, nxemje qendrore me rryme.
Shifra B-1164.
Tel dhe Viber: +383 49 399 600
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2