Banesë me qira -Bregu i Diellit

  • 85487
  • 852369
  • 854545
  • 7845487
Banesë me qira -Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 400€ - Banesë
E5884 130 3 Dhoma

Banesë me qira .
Sallon, kuzhine ,2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2ballkona, shpajz
Shifra L-1495.
Tel dhe viber +383 49 399 600.
Banesat e tjera mund t’i shihni ne
” Ju menduat për miqët tuaj ” kur e bërët share postimin .
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat