Banesë me qira-Bregu i Diellit

  • 31af4352-e7e9-4eb8-a578-f0e5e5de9132
  • 2003fc89-b26b-4552-87d4-d336960a2f3e
  • ff74657b-3bd4-4ada-b68b-84e7a2876f3a
  • dd61b463-57d8-40fb-85ef-0aa7f6b9645f
  • 2c234c78-ef53-4ced-a95e-00b516bd1eb5
Banesë me qira-Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E5681 110 3 Dhoma

Banesë me qira-Kati i IV.
-Te Kolegji Iliria.
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi, koridor,shpajz,paradhomë ,banjo,ballkon.
Shifra 0203.
Tel dhe Viber : +383 49 399 600.