Banesë me qira-Kompleksi Qafa

  • 0-02-05-993f95246bcdda7bb6810cd172c9d56031c4d8bc4bfe5c830873218a1c6a2695_d7bf86ef
  • 0-02-05-3f3d41bbcdafe69b3659f2c6c864994497be3e90b695bc293f6ecc1609bfd680_f43a0248
  • 0-02-0a-24a02def70736b0aca97b8e7d9828363d6b3dbcdd91a4797efa63c46405554d5_1eba73bb
Banesë me qira-Kompleksi Qafa
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 320€ - Banesë
E5701 60 2 Dhoma

Banesë me qira-Kati i II .
Te Kafet e vogla.
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,koridor,banjo.
Shifra M-1639.
Tel dhe Viber: +383 49 399 600.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2