Banesë me qira -Lagjja e Muhaxherëve

  • 0-02-0a-19135b372341b435f9b965355df9893bce6c00e21fde6e559c87637663aca9ad_58695ebf
  • 0-02-0a-3ae4e146f33d101016a03878fd81d09f5dae4fe1bfa14c00a2c45f72eb283dec_e55e92a9
  • 0-02-0a-bb738d07d40793c2e0659220fd40bdeb568cabced41b3c51cddcfb60bce0519d_fcb671d1
Banesë me qira -Lagjja e Muhaxherëve
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 240€ - Banesë
E5705 45 2 Dhoma

Banesë me qira-Kati i -IV-
Rruga Lordi Bajron.
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,koridor,banjo,ballkon.
Shifra M-1646.
Tel dhe Viber: +383 49 399 600.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2