Banesë me qira -Bregu i Diellit

  • 0-02-0a-ce832bce99d194a1c5e34e4ab7b03c6eef78de25b01d892b9f9ae539b3fa0ec8_4b572bce
  • 0-02-0a-6ba7a1c9640ffe9938c178f2e99e7099d7b5eb948f5021428104fb4c8e259dc7_38bfa368
  • 0-02-0a-2efdb121497b5669e78633c240dc742caf358aebd57e190589d141bb7b820a2c_7db34025
  • 0-02-0a-f2b7ed641c8cd8e89f6bc14e7bd45a8c48683912bdcd6f7e64b9ee630a0faaf6_2db6328
  • 0-02-0a-536c7e11fd2b8a7216f472167e3daf3c2b335a1e21926233a220ab55db517fff_885062ef
  • 0-02-0a-f130a5479cbd9af22a74b1e12a12bb57c26f4f69763239ac3c7db6b324e55a89_617c7c88
Banesë me qira -Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 350€ - Banesë
E5803 80 3 Dhoma

Banesë me qira-Kati IV-
Kompleksi Dafina.
Sallon me kuzhinë,2 dhoma gjumi,ballkon,2 banjo,shpajz,koridor,garazhë.
Shifra M-1630 .
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 600 .
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat