• 70185998_2416368388579641_6036848148259799040_n
  • 0-02-05-cf744ae3eb3d1234c90e66d3571e5caf6f04e8fbd5abbafd900dc6a727a7b731_6a550070
  • 0-02-05-6d2879a13b061fe181bc67d66d797b8bf7ff7eecf1f665508f10c694ba472273_c38ae2d3
  • 70411848_2416368458579634_7669477814332030976_n
  • 70612797_2416368478579632_669786706563563520_n (1)
  • 71064653_2416368545246292_5940986870509862912_n
  • 71024680_2416368578579622_1483914550842490880_n
Ulpianë
Ulpianë
Qira 230€ - Banesë
E5826 40 2 Dhoma 1 Parking

Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo, kati -II-
Ngrohje me Termo
Çmimi 230euro .Shifra E 5826
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700 +383 49 399600.