Banesë me qira – Ulpianë

  • 0-02-05-5f0872f94d4acc9f17a644aba6389ede498de811194cbd9be0dc218cd81baf6d_ec7e3def
  • 0-02-05-c9e5b3ed4b0f7c706369d398e6fb56929d85250e91655fe9a1e7e5ee63a14047_3b4a9b0f
  • 0-02-05-54cd7d144cfee7c31459f39309ac44508519382fce548802335c7ecb71c1dae1_3e8b0ca7
  • 0-02-05-c58ccc257a1b77e0ad335b108dd182389b90a55c52863cb49702f365d34eeb83_11a38dd0
Banesë me qira – Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 350€ - Banesë
E5758 65 2 Dhoma

Banesë me qira-Kati III.
Te Aleanca.
Sallon me trepezari,një dhomë gjumi,koridor,shpajz,dy ballkona,banjo.
Shifra M-1635.
Tel dhe Viber: +383 49 399 600.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat