• 4928
  • 4929
  • 4931
  • 4930
Bregu Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7855 50 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-IV-
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0374-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat