• 14191994_294896204203060_7635906198980355531_n
  • 14199249_294896184203062_7844418663039212260_n
  • 14222352_294896150869732_912942060950153058_n
  • 14225598_294896154203065_5007057326488258813_n
  • d
Bregu diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E8506 50 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon, kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0561-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat