• t
  • e
  • j
  • jjj
  • r
  • viber image
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E8488 60 3 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0555-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2