Bregu i Diellit

  • 33
  • 3
  • 3333
  • 333
  • 3333333
  • 333333
Bregu i Diellit
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 240€ - Banesë
E6167 60 2 Dhoma

Banesë me qira .
Afer Furres Qerimi II.
Sallon ,kuzhine ,një dhomë gjumi ,banjo,ballkon.
Shifra 1575 .
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700

Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2