• 2015-7
  • 2015-8
  • 2015-6
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7191 60 2 Dhoma

Banesë me qira
Te shkolla Dardani
Sallon ndaras  kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0196
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat