• viber image
  • w
  • r
  • g
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 220€ - Banesë
E8511 65 2 Dhoma

Banesë me qira kati perdhes
Sallon, kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0562-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat