• 5654
  • 5655
  • 5653
  • 5656
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 230€ - Banesë
E8583 50 2 Dhoma

Banesë me qira te Nazi
Sallon,kuzhinë,një dhome  gjumi,banjo,ballkon koridor.
Shifra E8583

Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2