• er
  • e
  • t
  • u
  • viber image
Parku
Parku, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 200€ - Banesë
E8566 50 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-V-
Sallon me kuzhinë,një dhome  gjumi,banjo, koridor.
Shifra 0573-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2