• e
  • 5
  • w
  • viber image
Teatri
Teatri, Agim Ramadani, Old Town, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E8533 60 3 Dhoma

Banesë me qira Kati-I-
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0569-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2