• f
  • fff
  • ffff
  • ff
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E5994 50 2 Dhoma

Banesë me qira-Kati i dytë.
Te Banesat e gjelbërta.
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,koridor,banjo.
Shifra 0275.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat