Lagjja Mat

  • 1
  • 7
  • 2
  • 6
Lagjja Mat
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Qira 220€ - Banesë
E6304 60 2 Dhoma

Banesë me qira -Kati III.
Te 13 katshja.
Sallon me kuzhine , nje dhome gjumi , banjo , ballkon.
Shifra 0588-2.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2