• 5
  • 3
  • 2
  • LESHOHET-BANESË-ME-QËRA-NeË-ULPIANË
  • 1
  • 4
  • 6
  • LESHOHET-BANESË-ME-QËRA-NË-ULPIANË
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E6291 80 3 Dhoma 80 Parking

Banesë me qira-Kati -4-
(perball postes madhe )
Kuzhine ,3 dhomë gjumi ,banjo, Ballkon,
Shifra 0705-2.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
 +383 49 399 700
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat