• a
  • aa
  • aaaa
  • aaa
  • aaaaaa
Dardani
Dardani, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 260€ - Banesë
E6263 54 2 Dhoma

Banesë me qira 54m2 , kati -III-
Te Parku .
Dy dhoma , kuzhine e veqant , banjo , ballkon ,
Shifra 1576
Tel dhe Viber :
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat