• 13444072_10153673928294786_1069428242_n
  • 13453943_10153673898689786_883752456_n
  • 13435612_10153673898524786_474184159_n
  • 13434188_10153673898714786_523139412_n
  • 13444007_10153673898354786_1316958355_n
  • 13454009_10153673898309786_2115442033_n
  • 13101400_10153673898404786_897648928_n
Ulpianë
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Qira 400€ - Banesë
E6257 80 4 Dhoma

Banesë me qira,  kati -III-
Te moxarti.
Sallon kuzhine ,trepezari 3 dhome gjumi, banjo, 2 ballkon,shpajz.
Shifra 0384-1.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Karakteristikat