Leshohet banese me qira

  • 0-02-0a-140b7fb9fd69f4f3b68e81a2938eb70d02bd44948cce47e90c25323bc936e500_2f7be598
  • 0-02-0a-e7191ea28730a6fe238ee640f7885ee55ca9e69bee7b8fcd978d2fe769b93c3f_7ce195a7
  • 0-02-0a-d70836ff0f5523d2cdf9a3ba9a20c77311b93195cf2904e2cfbd0d715a42a71e_28347f4c
Leshohet banese me qira
Lagjja e Muhaxhereve-Kulla e Zotnisë.
Qira 300€ - Banesë
84 3 Dhoma

Banese me qira 84m2 -Kati VIII-Me Ashensor.
Lagjja e Muhaxherëve-Kulla e Zotnisë.
Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo.
Çmimi 300euro .Shifra M-1660.
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700 +383 49 399600.
Banesat e tjera mund ti shihni në

Karakteristikat