Parku i Qytetit

  • 58454
  • 621
  • 345
  • fhgfgh
  • 5456
  • 114
  • 88745
Parku i Qytetit
Parku i Qytetit, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 350€ - Banesë
E6578 80 3 Dhoma

Banesë me qira tek , kati i parë.                                                                    Rr.Gustav Majer.                                                                                          Sallon, kuzhine , 2 dhoma gjumi,banjo, 2 ballkona,
klime, internet.
Shifra L-1489.
Tel dhe viber
+383 49 399 600
+383 49 399 700.
” Ju menduat për miqët tuaj ” kur e bërët share postimin .
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2