• gfbgfn
  • cvhl bvf
  • fgvbfbg
  • dfvdfvgg
  • ghnk
Qendër
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E6409 50 2 Dhoma

Banesë me qira -kati -IV-
Te hotel Sirius.
Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi, ballkon ,
Shifra D-1343.
Tel dhe Viber:
+383 49 399 600
+383 49 399 700
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2