• 14046012_286647665027914_1072308376414692394_n
  • 14067585_286647648361249_4617634411421971448_n
  • 13882392_286647621694585_1539943608463215030_n
  • 13938424_286647615027919_8700956666120907249_n
  • 14088547_286647655027915_2381955009978813566_n
Teatri
Teatri, Agim Ramadani, Old Town, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 300€ - Banesë
E8317 60 2 Dhoma

Banesë me qira
Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0519-1
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2