• ImageHandler.ashx
  • bvc
  • ImageHandler.ashxb
  • yu
  • vds
  • pyh
Teatri
Teatri, Agim Ramadani, Old Town, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7265 60 2 Dhoma

Banesë me qira Kati-V-
Sallon me kuzhinë,një dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0217
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2

Karakteristikat