• 44444444
  • 4
  • 444
  • 44444444444444
  • 4444444444
Mat
Mat, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Qira 250€ - Banesë
E7257 70 3 Dhoma

Banesë me qira
Sallon ,kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,koridor.
Shifra -0216
Tel dhe viber :
049/399-500/049/399-600/049/399-700
Banesat e tjera mund ti shihni ne www.facebook.com/esenca2